Ponyritje en pannenkoeken!
Op kinderboerderij Merenwijk kun je op woensdag een ponyritje maken en pannenkoeken eten bij het theehuis
Dit is echt een hele grote kinderboerderij waar van alles te doen is. Elke woensdagmiddag van 13.30 tot 14.30 uur kunnen kinderen ponyritjes maken onder begeleiding van een dierenverzorger. Een ritje kost € 2,50.
Verder dieren kijken en aaien natuurlijk.
Check altijd even of het door kan gaan!
In het bezoekerscentrum Weidezicht op het erf van de kinderboerderij staan boeken voor jong en oud. Daar zijn ook een kleurhoek voor kinderen, (invalide-) toiletten en een verschoonruimte voor baby’s.
In theehuis de Trotse Pauw kun je een kopje koffie drinken of iets eten. Bij mooi weer op het terras natuurlijk! Op woensdag is het pannenkoekenmiddag. De heerlijke pannenkoeken worden vers gebakken en kosten € 2,- per stuk.
Naast het theehuis bevindt zich de speeltuin. Deze is gemaakt van duurzame materialen en is geschikt voor kinderen van alle leeftijden.
Kinderboerderij Merenwijk ligt in het Merenwijkpark in Leiden. Neem telefonisch contact op bij vragen.
Tip: klik door voor nog veel meer leuke eropuitjes in en om Leiden!
Tip: wist je dat Kidsproof je ook via Facebook op de hoogte houdt van de leukste kinderactiviteiten? Like ons nu en blijft op de hoogte!
Data:
- woensdag 8 april 2026
- woensdag 15 april 2026
- woensdag 22 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Kinderboerderij Merenwijk
Parkzicht 100
2317 RH Leiden
Openingstijden
Iedere woensdagmiddag, 13.30 - 14.30 uur.Toon op kaart
Meer inspiratie
Dagje bij de boer
Beleef een topdag op de boerderij vol vrolijke activiteiten bij Stal den Hollander in Wassenaar!
Pasen bij ’t Geertje
Paaseieren zoeken, knutselen, fotoshoot en meer leuke Paasactiviteiten bij Boerderij 't Geertje
Meivakantie Naaidagen | kids en tieners
Creatieve naaidagen in de meivakantie bij Atelier Kleurstof in Leiden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek
Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Doen met kinderen tijdens het paasweekend in Leiden
Ben je op zoek naar leuke dingen om te doen met kinderen met Pasen? Wij zochten het alvast voor je uit!