
Kinderboerderij Voorschoten
Geiten en konijnen aaien. Shetlandpony's poetsen. Spelen... De kinderboerderij is altijd leuk!
Op de kinderboerderij verblijven allerlei dieren. Kippen, geiten, vogels, schapen, varkens, shetlandpony’s, konijnen, cavia’s en een trotse pauw. Genoeg dieren om te aaien, naar te kijken en luisteren. En in het voorjaar zijn er altijd lieve lammetjes!
Binnen in de boerderij kunnen de kids zich ook heerlijk vermaken met de Duplotafel en ander leuk speelgoed. Buiten zijn er ook genoeg trekkertjes en fietsjes: plezier voor grote en kleine kids!
De kinderboerderij ligt in park Rosenburgh. De ingang bevindt zich voorbij theehuis Jansland. Daar kun je natuurlijk even een kopje koffie drinken of iets eten.
Tip: vier je feestje hier met de pony’s. Lees onze ervaring!
Tip: de activiteiten op de kinderboerderij lees je ook in onze uitagenda.
Tip: deze kinderboerderij heeft ook leuke en leerzame programma’s voor BSO’s en scholen!
Kinderboerderij Voorschoten
Rosenburgerlaan 9
2252 AX Voorschoten
Openingstijden
Zie website
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie Archeon
Prehistorie, de Romeinen en de Middeleeuwen. Je beleeft de geschiedenis deze meivakantie in Archeon!
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Pluktuinen en bloementips!
Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!