Sleeën in de Horsten
In De Horsten in Wassenaar kun je heel mooi door de sneeuw wandelen én geweldig sleeën van de berg af!
Tussen Voorschoten en Wassenaar vind je de Koninklijke Landgoederen de Horsten Wij noemen het gewoon nog steeds het Koninginnenbos ook al is de Koninklijke familie ondertussen verhuisd!
In alle seizoenen leuk, zeker ook in de winter met de slee!
En ga zeker ook even langs het ontzettend schattige en prachtige theepaviljoen met heerlijke koffie, thee, taart en ander lekkers. Koninklijk genieten!
De Horsten
Papeweg 36
2245 AG Wassenaar
Openingstijden
Van 1 september tot april dinsdag tot en met zondag van 09.00 tot 17.00 uur.
Prijs
Dagkaartje €1,-; kinderen 0-3 jr gratis; 4-14 jr € 0,50. Gezinsjaarkaart €16,-Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
KidsZoo
Grote en kleine kinderen vermaken zich urenlang in indoor speeltuin Kidszoo! Met lasergame en meer!
Winterspeurtocht
Lekker naar buiten met de kinderen? Doe de gratis Winterspeurtocht in het bos van Meijendel!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!