Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

La Casita Voorschoten

Spaans/mediterraans eten doe je in Voorschoten bij La Casita. Ook een Bed & Breakfast.

In het historische centrum van Voorschoten vind je La Casita, een heel sfeervol restaurant en Bed & Breakfast. Hier kun je met je kids overdag prima een kopje koffie drinken, lunchen en ’s avonds aanschuiven en lekkere tapas bestellen. Vinden onze kinderen echt om te smullen!

En je kunt hier ook overnachten. De kamers van La Casita hebben alle 4 dezelfde basisinrichting met eigen badkamer, douche en toilet televisie, waterkoker en gratis wifi. Er staan 2 luxe box spring bedden die tegen elkaar of uit elkaar geplaatst kunnen worden. 2 kamers zijn op verzoek geschikt voor 3 personen.

Een aanwinst voor Voorschoten!

Meer weten? Klik dan door via de roze button.

La Casita

Voorstraat 18

2251 BN Voorschoten

Openingstijden zie website
Prijs zie website voor de menukaart en de prijs per kamer
Mail direct

Mail direct naar La Casita

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomer bij Museumpark Archeon

Vier de zomer bij Museumpark Archeon: duik in de prehistorie, word een Romein en beleef de geschiedenis!

Zomertekenschool: zomer van je dromen

Ontdek hoe je jouw dromen op papier zet in de Zomertekenschool in het altijd leuke Kinderboekenmuseum!

Monstermysterie in het RMO

Help zoeken naar het ontsnapte monster deze zomer in het Rijksmuseum van Oudheden! 7+

Met de kids naar Den Haag!

Stad, strand, attractieparken... Den Haag is een geweldige bestemming voor het hele gezin!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!

Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!

Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!

Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!