Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kijken met de Kijkcoach

Met behulp van de Kijkcoaches kijk je bijzonder naar heel gewone dingen bij LAM museum in Lisse.

Met een internationale kunstcollectie rondom het thema voedsel & consumptie en Kijkcoaches kijk je bijzonder naar heel gewone dingen.

LAM museum is een foodart museum, of beter gezegd hét foodart museum. Alles draait om voedsel en kunst en vooral om kijken. Geen bordjes met informatie maar lekker zelf ontdekken.

Behoefte aan informatie? Dat kan met een online tour op je eigen mobieltje, maar maak vooral ook gebruik van de Kijkcoaches die rond lopen. Wij hadden super leuk contact met Nina, die ons allerlei vragen wist te stellen waardoor we toch ineens heel anders gingen kijken.

Kijkcoaches laten je thuis voelen, prikkelen je anders te kijken, geven liefdevolle zetjes, houden net zo van een diepzinnig gesprek als een goeie grap en kunnen luisteren, écht luisteren. Juist met kinderen is dat echt ontzettend leuk. LAM is dan ook oprecht een museum voor iedereen. Lees er meer over in ons blog en ga zeker een keer langs met je kids!

Meer informatie via de roze button of ons blog over LAM onderaan deze pagina.

LAM museum

Keukenhof 14

2161 AN Lisse

Prijs zie website via roze button
Mail direct

Mail direct naar LAM museum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie bij Boerhaave

Leer deze meivakantie jouw lichaam helemaal snappen bij Rijksmuseum Boerhaave! En Waterland is ook open!

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Reserveer

Meivakantie Archeon

Prehistorie, de Romeinen en de Middeleeuwen. Je beleeft de geschiedenis deze meivakantie in Archeon!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pluktuinen en bloementips!

Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief