Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Interactief voorlezen

In 2 speeltuinen in Leiden wordt iedere week voorgelezen, mét yoga elementen. 2tot 5 jaar, door Christine

Interactief voorlezen – met yoga elementen – 2-5 jaar

In een interactief verhaal worden de kinderen meegenomen in een fantasiewereld en kunnen ze er zelf over meedenken en meepraten. Interactief voorlezen vergroot de woordenschat en het is goed voor de ontwikkeling.

Bij Christine van Praktijk Leco staat een veilige en warme sfeer voorop. Kinderen en hun ouders worden door middel van een prentenboek en kamishibai verhalen uitgenodigd om in een avontuur te stappen en het mee te beleven met verschillende zintuigen.

Om het geheel een educatieve en ontspannende ervaring te laten zijn, worden er meerdere elementen uit de yoga aan toegevoegd, zoals bewegen en ontspannen op muziek, ademspel, (massage)spelletjes en visualisaties.

Data en locaties:


Elke woensdag van 10:30-11:15

Locatie: Speeltuin De Speelschans, Van Vollenhovenkade 18, 2313 GG, Leiden
Kosten: € 8,-

Elke vrijdag van 10:30-11:15. 
Locatie: Speeltuin Oosterkwartier, Ambonstraat 28-A, 2315 GH, Leiden
Kosten: € 8,- (kortingscode locatie Oosterkwartier: -3=5)

Stuur vooraf even een e-mail naar Christine van Pedagogische Praktijk Leco om te laten weten dat jullie erbij zijn via info@praktijkleco.nl.

Meer informatie over Pedagogische Praktijk Leco: klik door via de roze button.

Praktijk Leco

Leiden

Prijs Kosten: € 8,- (kortingscode locatie Oosterkwartier: -3=5)
Mail direct

Mail direct naar Praktijk Leco

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Romeins Avonturenkamp

Boogschieten, vuur maken en koken als een echte Romein in Park Matilo via Verwonder Om De Hoek in Leiden.

Ouder-kind naaidag

Een creatieve dag samen voor (groot)ouder en (klein)kind bij Atelier Kleurstof!

Alice in Wonderland (6+)

Een magische en fantasierijke familiemusical vol vreemde wezens en avonturen in de Leidse Schouwburg

Japanse Kinderdag

Vier de Japanse Kinderdag en leer over de betekenis van de koikarper in Wereldmuseum Leiden!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek

Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

De Mond van Leiden voor kinderen

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!