Leiden Atletiek
Houd jij van rennen, springen, gooien, ... kortom van sporten? Dan is atletiek iets voor jou!
Vanaf 6 jaar kun je bij Leiden Atletiek terecht bij de minipupillen. Je leert hier alle facetten van atletiek en daarnaast wordt er nog veel meer georganiseerd. Bijvoorbeeld een supergezellig kamp!
Je kunt eerst 4 keer meedoen om te kijken of je atletiek leuk vindt. De jongste jeugd traint gevarieerd, de groepen worden naar leeftijd ingedeeld. Vanaf de junioren worden er ook specialisatie-trainingen gegeven.
Kom op de tijd dat de atleten van jouw leeftijd trainen naar de atletiekbaan Leidse Hout of naar de zaal (in de wintermaanden). Meld je bij de trainer en je kunt gewoon mee doen! Op de website vind je het trainingsrooster en welke zaal je in de wintermaanden moet zijn. Via de roze button klik je door naar de site.
Gewoon een keer proberen dus!
Tip: Op deze site vind je het méést complete overzicht van leuke kinderactiviteiten in en om Leiden!
Leiden Atletiek
Antonie Duycklaan 9A
2334 CD Leiden
Openingstijden
Zie websitePrijs
Contrtibutie vanaf € 39,10 per kwartaalToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.