
Lottle Baby Spa Katwijk
Babymassage en Floaten bij Lottle Baby Spa in Katwijk. Leuk combineren met strand en het centrum.
Quality time, rust en ontspanning vind je bij Lottle Baby Spa in Katwijk. Je start met een massage en deze wordt gevolgd door het floaten in een speciaal gezuiverd bad wat geschikt is voor elke baby.
Lottle Baby Spa ligt bij het strand en het centrum van Katwijk waar leuke kinderkledingwinkels te vinden zijn. Ook leuk om samen met een iemand te doen. In het badje kunnen ook 2 baby’s. Ze kijken er bij Lottle Baby Spa Katwijk naar uit je te ontmoeten.
Klik op de roze website button voor meer informatie.
Lottle Baby Spa
Drieplassenweg 18
2225 JK Katwijk aan Zee
Openingstijden
zie websitePrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
Yogasmiley Kinderyoga
Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!