
Lucie’s kralen enzo..
Een walhalla voor meisjes die dol zijn op kraaltjes en kettinkjes maken! Ook leuk voor je partijtje!
Als je het winkeltje binnenkomt, glinsteren de kraaltjes en bedels je al tegemoet. Met heel veel roze en bloemetjesbehang is het een echte meidenwinkel! Er liggen en hangen heel veel kettingen en armbandjes die je kunt kopen.
Maar ook vind je bij Lucie’s alles wat je nodig hebt om zelf armbandjes, kettinkjes of oorbellen te maken: glaskralen, metalen kralen, parels, veters, elastiek, metaaldraad, slotjes, ringetjes, hangers en dat in alle mogelijke kleuren.
Verjaardagspartijtje
Het zelf maken van je eigen sieraad is natuurlijk het allerleukst samen met je vriendinnen. Daarom kan je ook je verjaardagsfeestje bij Lucie’s vieren! Liever thuis je feestje mét de leukste kralen van Lucie’s? Dat kan ook! Het feestje duurt ongeveer 1,5 uur en is inclusief een drankje en wat lekkers. Vanaf 6 jaar.
Klik voor meer informatie over het feestje en de winkel op de roze button!
Tip: Meer kinderfeestjes vind je hier!
Tip: Op zoek naar nog meer leuke kinderwinkels in en om Leiden?
Lucie's kralen enzo
Nieuwe Rijn 38
2312 JG Leiden
Openingstijden
Maandag: 13.00 - 17.30 uur Dinsdag t/m vrijdag: 10.30 - 17.30 uur Zaterdag: 11.30 - 17.30 uurPrijs
Kinderfeestje vanaf €15,- ppToon op kaart
Meer inspiratie


CORPUS verjaardagsfeestje
Maak van je partijtje iets speciaals en kom met je vriendjes en vriendinnetjes naar CORPUS! 6+
Freerunfeestje Leiden
Vier een spectaculair freerun-kinderfeestje met Parkour Disciplines in Leiden en Alphen a/d Rijn!
Kinderfeestje Boerhaave
Vier je kinderfeestje als echte wetenschappers met toffe proefjes bij Rijksmuseum Boerhaave!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!