Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurbelevingstuin De Bult

Een mooie plek om buiten te spelen, jij komt toch ook?! Kijk, ruik, proef en luister (naar) de natuur!

De strook tussen de HSL en Nieuwe Wetering is omgetoverd tot een mooie natuurbelevingstuin. Waar kinderen heerlijk kunnen spelen en waar iedereen kan genieten van de natuur.

Er is een waterspeeltuin, een pluktuin en een vuurplaats waar je een gezellig kampvuur kan stoken. Ga lekker zitten in de tuin met bankjes waar je rustig kan genieten van de mooie vogels, vlinders, bijen, bloemen en planten. 

Kom een kijkje nemen en geniet van de mooie natuur! Voor meer informatie over de natuurbelevingstuin klik je door via de roze button!

Tip: meer leuke uitjes in de natuur vind je in Eropuit!

Natuurbelevingstuin De Bult

Regenboogweg 102

2376 BH Nieuwe Wetering

Mail direct

Mail direct naar Natuurbelevingstuin De Bult

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Word astronaut voor één dag

Ontdek Space Expo in Noordwijk met het gratis speurspel – hét zomervakantie uitje voor kinderen.

Klimmen met korting!

Leuk zomervakantie-uitje: naar de Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen met €2 korting.

Bricks of Wonder: een unieke LEGO tentoonstelling!

Een uniek familie-uitje in Leidschendam vol creativiteit en bouwplezier, nu te zien in Westfield Mall.

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!