Paco Ciao
Eerlijk gezegd komen we hier het liefst zonder kids, maar die ontbijtjes... die zijn echt super samen.
Paco Ciao, ooit gestart als pop-up, heeft haar vaste plek in Leiden veroverd, op de Stationsweg en in de harten van de bezoekers. Wat een vriendelijk en toffe plek is dit.
Voor kinderen zijn er heerlijke wafels en pancakes als ontbijt. Gezellig samen een keer doen dus!
Iedere dag open vanaf 10 uur voor ontbijt lunch en diner.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Meivakantiespecial: De Mond van Leiden
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!