Paco Ciao
Eerlijk gezegd komen we hier het liefst zonder kids, maar die ontbijtjes... die zijn echt super samen.
Paco Ciao, ooit gestart als pop-up, heeft haar vaste plek in Leiden veroverd, op de Stationsweg en in de harten van de bezoekers. Wat een vriendelijk en toffe plek is dit.
Voor kinderen zijn er heerlijke wafels en pancakes als ontbijt. Gezellig samen een keer doen dus!
Iedere dag open vanaf 10 uur voor ontbijt lunch en diner.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!