Park de Bult
Park de Bult is een heerlijk park om in te vertoeven. Fijne asfaltpaden om te skaten!
De Bult was vroeger een vuilstortplaats van de gemeente. Nadat de vervuiling is afgedekt, is van de Bult een park gemaakt waar je heerlijk kunt vertoeven in de verschillende speel- en ligweitjes. Je waant je in de vrije natuur, ondanks dat het vlakbij de A4 ligt! In 2013 heeft De Bult een flinke opknapbeurt gekregen en vind je hier een mooi wielrenparcours. Je kunt er ook fijn skaten en boarden!
Park de Bult vindt je tussen het Rijn-Schiekanaal en de A4, tussen bedrijventerrein Roomburg en de gelijknamige woonwijk.
Tip: Kijk voor leuke uitjes bij jou in de buurt in onze Uitagenda!
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Speurtocht Zoek de Lente!
Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!
Helden en legendes in Archeon
Leuke activiteiten en show in Archeon in de voorjaarsvakantie. Kom jij ook verkleed?
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!