Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Park de Bult

Park de Bult is een heerlijk park om in te vertoeven. Fijne asfaltpaden om te skaten!

De Bult was vroeger een vuilstortplaats van de gemeente. Nadat de vervuiling is afgedekt, is van de Bult een park gemaakt waar je heerlijk kunt vertoeven in de verschillende speel- en ligweitjes. Je waant je in de vrije natuur, ondanks dat het vlakbij de A4 ligt! In 2013 heeft De Bult een flinke opknapbeurt gekregen en vind je hier een mooi wielrenparcours. Je kunt er ook fijn skaten en boarden!

Park de Bult vindt je tussen het Rijn-Schiekanaal en de A4, tussen bedrijventerrein Roomburg en de gelijknamige woonwijk.

Tip: Kijk voor leuke uitjes bij jou in de buurt in onze Uitagenda!

Park De Bult

Roomburgerweg

2314 Leiden

Prijs Gratis

Meer inspiratie

Kidsproof Buitenbeestfeest

Kom naar de gratis Kidsproof.nl Buitenbeestfeesten van Naar buiten! Gratis en avontuurlijk voor iedereen!

Rijksmuseum Boerhaave

Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gastlessen voor scholen, leuke en bijzondere tips voor in het klaslokaal!

Lesstof komt pas echt tot leven als kinderen zelf aan de slag gaan. Gewoon in de klas. Met een gastdocent, een bijzonder verhaal of een activiteit die ze bijblijft. In Leiden zijn er mooie programma’s die naar school toe komen. Van mondzorg tot natuur en water. En wil je een keer naar buiten? Ga dan een keer naar de duinen.

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.