
Park Rusthoff
Een prachtig park in Sassenheim met kinderboerderij, heemtuin, schooltuintjes en paviljoen.
In het centrum van Sassenheim, net achter de hoofdstraat, vind je de groene oase van Park Rusthoff.
Leuk is de kinderboerderij, in het midden van het park op het eiland. Varkens, schapen, kippen, cavia’s, konijnen, geiten, je vindt er allerlei leuke dieren! De kinderboerderij is iedere dag open van 13.30 tot 17.00 uur.
De heemtuin vind je over het bruggetje. Moet je zeker eens doorheen wandelen.
Zomers geniet je op het terras van paviljoen Het Sassennest, in de winter warm je hier lekker op!
Meer weten? Klik via de roze button door voor meer informatie.
Tip: Houd onze Uitagenda in de gaten voor leuke evenementen in dit park en andere kinderuitjes in de regio.
Meer inspiratie


Boerhaave in de herfstvakantie
Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof herfstvakantie uitje in hartje Leiden.
Herfstvakantie bij Museum De Lakenhal
Petje op, petje af! Vier de herfstvakantie met leuke creatieve activiteiten bij Museum De Lakenhal!
Herfstspeurtocht in Meijendel
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden
Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?
