
Parkcafé Bredius
Geniet samen in dit fijne café met speelgoed en stadsboerderij en speeltuin op het landgoed.
Op landgoed Bredius vind je Parkcafé Bredius, een fijn café met speelgoed voor de kids! Je kunt er terecht voor een hapje, drankje en lunch.
Bij het café vind je ook stadsboerderij Kukele-boe. En dat niet alleen, jonge kids kunnen zich uitleven in een avonturenspeeltuin.
Kom genieten van dit prachtige plekje op Landgoed Bredius in Woerden. Hier kun je zorgeloos genieten, want de kids hoeven zich geen moment te vervelen.
Op zoek naar meer informatie of het menu? Klik op de roze button.
Tip: Op zoek naar een nieuwe hobby voor je kind? Neem een kijkje in onze categorie clubjes voor de leukste clubjes in regio Leiden.
Parkcafé Bredius
Kievitstraat 42
3443 BG Woerden
Openingstijden
Zie website (via roze button)
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!