Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paviljoen Duivenvoorde

Kom lekker eten bij dit fijne restaurant op het landgoed van Kasteel Duivenvoorde!

Op het prachtige landgoed bij Kasteel Duivenvoorde kun je heerlijk eten bij Paviljoen Duivenvoorde. Altijd seizoensgebonden en altijd lekker, geniet van ontbijt, lunch of een ontspannen borrel! Of ga even lekker zitten voor koffie of thee met versgebakken lekkernijen.

Het verse, ambachtelijke lekkers dat dit paviljoen te bieden heeft wordt gemaakt met ingrediënten van lokale leveranciers.

Een bezoekje aan het Paviljoen kun je ook goed combineren met een wandeling over Landgoed Duivenvoorde. Of neem dus een kijkje in het kasteel!

Klik voor meer informatie en het volledige menu op de roze button.

 

Paviljoen Duivenvoorde

Laan Van Duivenvoorde 4

2252 AK Voorschoten

Mail direct

Mail direct naar Paviljoen Duivenvoorde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave Leiden met kinderen

Workshops, speurtochten en ontdekroutes waarbij kinderen alles leren over hun lichaam, wetenschap en wiskunde. Perfect voor een leerzaam én leuk kerstvakantie-uitje in Leiden

18 x winteruitjes voor het hele gezin in Zuid-Holland

De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!

Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!

Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!