Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Interactief voorlezen

In 2 speeltuinen in Leiden wordt iedere week voorgelezen, mét yoga elementen. 2 tot 5 jaar door Christine

Nieuw! Interactief voorlezen – met yoga elementen – 2 tot 5 jaar

In een interactief verhaal worden de kinderen meegenomen in een fantasiewereld en kunnen ze er zelf over meedenken en meepraten. Interactief voorlezen vergroot de woordenschat en het is goed voor de ontwikkeling.

Bij Christine van Praktijk Leco staat een veilige en warme sfeer voorop. Kinderen en hun ouders worden door middel van een prentenboek en kamishibai verhalen uitgenodigd om in een avontuur te stappen en het mee te beleven met verschillende zintuigen.

Om het geheel een educatieve en ontspannende ervaring te laten zijn, worden er meerdere elementen uit de yoga aan toegevoegd, zoals bewegen en ontspannen op muziek, ademspel, (massage)spelletjes en visualisaties.

Data en locaties:


Elke woensdag van 10:30-11:15

Start: woensdag 21 januari 2026 met een speciale les tijdens de Nationale Voorleesdagen
Locatie: Speeltuin De Speelschans, Van Vollenhovenkade 18, 2313 GG, Leiden
Kosten: € 8,-

Elke vrijdag van 10:30-11:15. 
Start: vrijdag 30 januari 2026 met een speciale les tijdens de Nationale Voorleesdagen
Locatie: Speeltuin Oosterkwartier, Ambonstraat 28-A, 2315 GH, Leiden
Kosten: € 8,- (kortingscode locatie Oosterkwartier: -3=5)

Stuur vooraf even een e-mail naar Christine van Pedagogische Praktijk Leco om te laten weten dat jullie erbij zijn via info@praktijkleco.nl.

Meer informatie over Pedagogische Praktijk Leco: klik door via de roze button.

Praktijk Leco

Leiden

Prijs Kosten: € 8,- (kortingscode locatie Oosterkwartier: -3=5)
Mail direct

Mail direct naar Praktijk Leco

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Leiden

Meer inspiratie

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Gastlessen voor scholen, leuke en bijzondere tips voor in het klaslokaal!

Lesstof komt pas echt tot leven als kinderen zelf aan de slag gaan. Gewoon in de klas. Met een gastdocent, een bijzonder verhaal of een activiteit die ze bijblijft. In Leiden zijn er mooie programma’s die naar school toe komen. Van mondzorg tot natuur en water. En wil je een keer naar buiten? Ga dan een keer naar de duinen.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.