Prinsessen en prinsenfeest
Prinses Anabelle komt bij je op bezoek en leert de kindjes een echte prins of prinses te zijn...
De kinderen worden omgetoverd tot echte prinsessen en prinsen. Prinses Anabelle komt op bezoek (soms in gezelschap van meerdere prinsessen) om over haar boeiende leven te vertellen. Zij laat de kinderen ervaren hoe het is om een echte prinses of prins te zijn.
Als kinderen diverse proefjes, spelletjes en het doen van een hoffelijke dans goed hebben doorstaan ontvangen zij de felbegeerde Prinsessen- of Prinsendiploma!
Een betoverend feestje waar je kleintje nog lang over na zal denken… “Waar is prinses Anabelle? Komt ze nog een keertje terug?”. Het feestje duurt ongeveer 1 tot 2 uur.
Tip: Je kunt dit feestje ook op locatie geven in Brasserie Park in Leiderdorp.
Tip: je kunt er ook voor kiezen om Elsa en Olaf uit te nodigen, check de mogelijkheden via de website van Het Idee!
Het Idee Events
Prijs
Op aanvraag. Gemiddeld tussen de €10,- en €20,- euro per kind.Meer inspiratie
Verjaardag vieren? KidsZoo!
Ben je binnenkort jarig? Vier je partijtje bij KidsZoo! Het indoor speelparadijs voor feestbeesten!
CORPUS verjaardagsfeestje
Maak van je partijtje iets speciaals en kom met je vriendjes en vriendinnetjes naar CORPUS! 6+
Naaifeestje bij Kleurstof
Ga voor een uniek & creatief kinderfeestje naar Atelier Kleurstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
Aftelkalender Sinterklaas
Hoeveel nachtjes is het nog slapen totdat het pakjesavond is? Deze vraag krijg ik bijna elke dag te horen. Natuurlijk is de Sinterklaasperiode heel spannend voor de kinderen.
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.