
Trommelen en drummen
Boem tsjak boem boem tsjak... Drummen en trommelen leer je bij Klapwijk in Voorschoten!
Echt goed drummen leer je hier op een professioneel drumstel in een prachtige grote ruimte! Er zijn privélessen, duolessen en groepslessen.
Alle slagtechnieken komen aan bod. Je leert zowel alleen, als samen te drummen en mee te spelen met je favoriete muziek. Gaaaaaf!
Bij de percussieles leer je trommelen op bongo’s en conga’s en andere toffe percussie-instrumenten! Je leert de geweldige Zuid Amerikaanse en Afrikaanse ritmes. En je speelt natuurlijk mee op jouw favoriete muziek!
Tegen een scherpe prijs kun je een oefendrumstel huren. En als je dan zelf een drumstel of bijvoorbeeld een bongo wilt kopen, dan geeft Klapwijk je graag advies!
Ga voor meer informatie en aanmelden naar de website via de roze button!
Tip: je kunt hier een heel swingend kinderfeestje houden!
PS: Liever een ander instrument? Check het overzicht met muzieklessen!
Klapwijk Drums & Percussie
Leidseweg 246K
2253 JK Voorschoten
Prijs
Groepsles (max 4 personen), 30 min. les per week voor € 40,- per maand. Check voor meer opties de website!Toon op kaart
Meer inspiratie


Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Boulderhal Krachtstof
Toffe boulderhal in Leiden! Met speciale routes voor kinderen én leuk voor boulderclinics!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
Pluktuinen en bloementips!
Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.