GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
Een super originele buitenactiviteit, leuk voor het hele gezin! Bij Renzy boek je een tour met een milieuvriendelijke 2-persoones Renault Twizy, die je door het open design een gevoel van vrijheid geeft en je de omgeving echt laat beleven.
De GPS audiotours van Renzy brengen je langs de mooiste plekken van Zuid-Holland zoals de duinen en kustlijn, de beroemde Bollenstreek en het Groene hart met haar prachtige polders en windmolens. De audiogids deelt onderweg leuke weetjes over de streek en geeft tips voor een stop onderweg.
Voor de kids is ertijdens de route een uitdagende fotospeurtocht waarbij ze onderweg op zoek gaan naar de geheime code waarmee ze de kluis bij terugkomst kunnen openen voor een leuke prijs.
Boek nu een familiepakket met de Duin en strand tour voor een tour van 3 uur voor 4 personen (2 volwassenen + 2 kinderen met de leeftijd van 5 t/m 18 jaar). Gaan jullie dit avontuur beleven?
De kinderen krijgen walkie talkies mee, zodat ze vanuit de autootjes met elkaar kunnen communiceren en de puzzeltocht helpen oplossen!
Waarom dit uitje zo leuk is:
✓ Zelf op pad in een leuk autootje
✓ Voor kinderen een fotospeurtocht én walkie talkies
✓ Speciaal familiepakket met de Duin en strand tour
✓ Onderweg leuke stops
✓ Audiogids deelt leuke weetjes
Ook wij gingen met Renzy op pad! Hoe dat was lees je in ons blog!
Voor meer info klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Renzy
Meer en Duin 36
2163 HC Lisse
Openingstijden
TijdschemaOchtend: 10:00 - 13:00
Middag: 15:00 - 18:00
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Monstermasker knutselen in het RMO
Kom deze vakantie een masker knutselen van Egyptisch monster Ammit in het Rijksmuseum van Oudheden!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsvakantie uitjes met kinderen in en om Leiden
Leuke en leerzame museumuitjes, lekker springen en spelen, vrolijke familiefilms, een lente speurtocht en nog veel meer. Genoeg te doen deze vakantie! Tip: ook vind je een te gek feestje mét Kidsproof-korting. Wat zijn jouw plannen? Veel plezier!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.