Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerhaave café & winkel

Rijksmuseum Boerhaave heeft een gezellig museumcafé en leuke museumwinkel. Kom eens langs!

Even bijkomen in het museum? In het museumcafé van Rijksmuseum Boerhaave geniet je van een kop koffie met een gebakje of een lekkere lunch. Is het lekker weer? Dan is het ook mogelijk om in de historische binnentuin te genieten van een rustmoment.

Het museum draagt graag hun steentje bij aan een duurzame wereld. Dit doen ze bijvoorbeeld door het recyclen van koffiedik, dat gebruikt wordt voor het kweken van oesterzwammen. Afval wordt zorgvuldig gescheiden en waar mogelijk gerecycled.

De koffie in het museumcafé is fairtrade en alle sappen zijn biologisch en van Hollands fruit gemaakt. Ook hebben ze een bijzondere samenwerking met Brownies & Downies. De brownies zijn met veel passie gemaakt door mensen met een achterstand tot de arbeidsmarkt door een verstandelijke en/of lichamelijke beperking.

Museumwinkel

Op zoek naar een souvenier of cadeautje? Je vindt in de museumwinkel echt hele leuke, originele cadeautjes voor jong en oud. De museumwinkel is ook toegankelijk zonder entreeticket.

Kom gauw langs en ontdek de rust of een goed cadeautje! Klik op de roze button voor meer informatie.

Rijksmuseum Boerhaave

Lange Sint Agnietenstraat 10

2312 WC Leiden

Mail direct

Mail direct naar Rijksmuseum Boerhaave

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief