Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje in het RMO

Vier een feestje in het Rijksmuseum van Oudheden! In het oude Egypte, bij de Romeinen.. wat kies jij?

Jarig? Vier een bijzonder feestje in het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden! Je kunt kiezen uit verschillende partijtjes afhankelijk van interesses van je kind. Ga voor een feestje over Egypte of de Romeinen, vanaf 8 jaar!

Vier je verjaardag in het Oude Egypte
Samen met je vriendjes en vriendinnetjes schuif je aan bij de feestelijke Egyptische verjaardagstafel. Daarna gaan jullie het museum in om te bewijzen dat jullie het in je hebben om egyptoloog te worden. De conservator van het museum gaat namelijk met pensioen en is op zoek naar een goede opvolger. Doorstaan jullie alle uitdagingen? Je leert over mummificeren en hiërogliefen, maakt kennis met de dieren in de dierenmummies en speurt naar Egyptische voorwerpen. Na het voltooien van een uitdaging krijgen jullie puzzelstukken. De complete puzzel brengt je bij de spannende ontknoping van het partijtje… Tot slot krijgt de jarige natuurlijk een passend cadeau.

Vier je verjaardag met de Romeinen
Samen met je vriendjes en vriendinnetjes schuif je aan bij de feestelijke Romeinse verjaardagstafel. Daarna gaan jullie het museum in om een diefstal in een Romeinse villa op te lossen. Iemand in het huis is er vandoor gegaan met de gouden munten van oom Remus. Maar wie? Als het de kinderen lukt om de dader op te sporen, krijgen ze een aandenken als beloning. Tot slot krijgt de jarige natuurlijk een passend cadeau tijdens het spannende eindspel.

De feestjes duren 2 uur en starten om 10.30 uur of om 13.30 uur. Je kunt het feestje ook combineren met een kindermenu in het Museumcafé. Reserveer je feestje online of telefonisch. Voor meer informatie en om online te reserveren klik je door via de roze button!

Tip: Het Rijksmuseum van Oudheden is ook heel geschikt als gezinsuitje!

Rijksmuseum van Oudheden

Rapenburg 28

2311 EW Leiden

Openingstijden Het museum is open van dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur.
De feestjes starten om 10.30 of 13.30 uur. 
Prijs € 75,- per feestje (groepen tot 10 kinderen, incl. 2 begeleiders)
Mail direct

Mail direct naar Rijksmuseum van Oudheden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Verjaardag vieren? KidsZoo!

Ben je binnenkort jarig? Vier je partijtje bij KidsZoo! Het indoor speelparadijs voor feestbeesten!

CORPUS verjaardagsfeestje

Maak van je partijtje iets speciaals en kom met je vriendjes en vriendinnetjes naar CORPUS! 6+

Kinderfeestje Boerhaave

Vier je kinderfeestje als echte wetenschappers met toffe proefjes bij Rijksmuseum Boerhaave!

Arcade spelen bij de BubbelJungle

NIEUW! Toffe Arcadehal bij Speelstad de BubbelJungle in Leiderdorp. Vaste prijs voor een uur plezier!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantiespecial: De Mond van Leiden

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?