Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje in het RMO

Vier een feestje in het Rijksmuseum van Oudheden! In het oude Egypte, bij de Romeinen.. wat kies jij?

Jarig? Vier een bijzonder feestje in het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden! Je kunt kiezen uit verschillende partijtjes afhankelijk van interesses van je kind. Ga voor een feestje over Egypte of de Romeinen, vanaf 8 jaar!

Vier je verjaardag in het Oude Egypte
Samen met je vriendjes en vriendinnetjes schuif je aan bij de feestelijke Egyptische verjaardagstafel. Daarna gaan jullie het museum in om te bewijzen dat jullie het in je hebben om egyptoloog te worden. De conservator van het museum gaat namelijk met pensioen en is op zoek naar een goede opvolger. Doorstaan jullie alle uitdagingen? Je leert over mummificeren en hiërogliefen, maakt kennis met de dieren in de dierenmummies en speurt naar Egyptische voorwerpen. Na het voltooien van een uitdaging krijgen jullie puzzelstukken. De complete puzzel brengt je bij de spannende ontknoping van het partijtje… Tot slot krijgt de jarige natuurlijk een passend cadeau.

Vier je verjaardag met de Romeinen
Samen met je vriendjes en vriendinnetjes schuif je aan bij de feestelijke Romeinse verjaardagstafel. Daarna gaan jullie het museum in om een diefstal in een Romeinse villa op te lossen. Iemand in het huis is er vandoor gegaan met de gouden munten van oom Remus. Maar wie? Als het de kinderen lukt om de dader op te sporen, krijgen ze een aandenken als beloning. Tot slot krijgt de jarige natuurlijk een passend cadeau tijdens het spannende eindspel.

De feestjes duren 2 uur en starten om 10.30 uur of om 13.30 uur. Je kunt het feestje ook combineren met een kindermenu in het Museumcafé. Reserveer je feestje online of telefonisch. Voor meer informatie en om online te reserveren klik je door via de roze button!

Tip: Het Rijksmuseum van Oudheden is ook heel geschikt als gezinsuitje!

Rijksmuseum van Oudheden

Rapenburg 28

2311 EW Leiden

Openingstijden Het museum is open van dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur.
De feestjes starten om 10.30 of 13.30 uur. 
Prijs € 75,- per feestje (groepen tot 10 kinderen, incl. 2 begeleiders)
Mail direct

Mail direct naar Rijksmuseum van Oudheden

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Verjaardag vieren? KidsZoo!

Ben je binnenkort jarig? Vier je partijtje bij KidsZoo! Het indoor speelparadijs voor feestbeesten!

Kinderfeestjes BeachBreak

Vier een tof surffeestje, SUP-feestje, Smokkelspel en nog veel meer bij BeachBreak Noordwijk aan Zee!

Kinderfeestje Boerhaave

Vier je kinderfeestje als echte wetenschappers met toffe proefjes bij Rijksmuseum Boerhaave!

Midget Voetgolf Feestje

Een super origineel en te gek kinderfeestje vier je bij Indoor Midget Voetgolf! Hole in one!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief