Speur- en doeboekje Farao
Help de Farao in het Rijksmuseum van Oudheden zijn spullen terug te vinden! 4+
In het oude Egypte noemden mensen de koning ‘farao’. De Egyptische koning in dit speurboekje ziet er nog niet echt uit als een farao… hij is zijn spullen kwijtgeraakt! Ze liggen verspreid in het museum.
Kan jij helpen om ze te zoeken? Doe dan de opdrachten in dit gratis speur- en doeboekje.
Opdrachten uitvoeren en farao-stickers plakken
Dit speur- en doeboekje van Rijksmuseum van Oudheden laat kinderen op een speelse wijze kennismaken met de oude Egyptenaren. Het bevat een stickervel met stickers van spullen waaraan ze een farao kunnen herkennen.
Ze voeren vragen en opdrachten uit en plakken daarna de spullen op de juiste plek bij de farao. Tijdens de speurtocht gaan de kinderen ook tekenen, puzzelen en leren ze heel goed te kijken.
Voor kinderen vanaf 4 jaar
Prijs: gratis na entree, verkrijgbaar bij de kassa van het museum
Klik door op de roze websitebutton voor alle informatie.
Rijksmuseum van Oudheden
Rapenburg 28
2311 EW Leiden
Openingstijden
zie website via roze website button voor actuele openingstijdenPrijs
gratis bij museumentreeToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
KidsPark
Springen, klimmen, glijden, disco dansen, voetballen of op een vette hindernisbaan spelen!
Meesterlijk Mysterie!
In Museum De Lakenhal duik je in de wereld van de raadselachtige Meester I.S. Met leuke activiteiten!
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.