
Scouting Impeesa
Word jij de nieuwe welp, gids of verkenner? Leuk! Vanaf 6 jaar ben je welkom. Géén wachtlijsten!
Scouting is véél meer dan leren knopen leggen. Iedere week doe en maak je ontzettend veel leuke dingen met je groep. Het clubhuis van Scouting Impeesa Voorschoten heet ook Impeesa en vind je aan de Mozartlaan.
Af en toe ga je een weekendje weg en in de zomer gaan de gidsen verkenners een week op zomerkamp! Dan slaap je in een bos, moet je zelf koken, loop je gave tochten en doe je heel veel spellen met elkaar.
Bij Impeesa zijn er drie ‘speltakken’ (zo heet zo’n groepje):
- Welpen – meisjes en jongens van 6 tot 10 jaar
- Gidsen – meisjes van 9 tot 15 jaar
- Verkenners – jongens van 10 tot 15 jaar
Scouting is ontzettend populair in Nederland. Bij Impeesa Voorschoten zijn er echter géén wachtlijsten. Je kunt je dus zó aanmelden!
Voor meer informatie check je de site via de roze button. Je kunt telefonisch contact opnemen of gewoon een keertje langskomen.
Tip: op deze site vind je heel veel leuke activiteiten en uitjes met kinderen in de natuur!
Scouting Impeesa Voorschoten
Mozartlaan 2
2253 HV Voorschoten
Openingstijden
Welpen: zaterdagochtend 10.30 - 12.00 uurGidsen: woensdagavond 19.00 - 20.30 uur
Verkenners: vrijdagavond 19.00 - 20.30 uur
Prijs
€ 8,50 per maand, exclusief kosten voor weekenden en kamp.Toon op kaart
Meer inspiratie


Zwemschool Zero2Hero
Bij deze zwemschool in Voorhout worden kids écht gezien en mag je als ouder altijd blijven kijken!
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..