Silvester in Het Wedde
Zwemschool Silvester geeft zwemlessen in kleine groepjes. Veilig en met resultaat!
Bij zwemschool Silvester krijg je zwemles met veel aandacht voor kwaliteit, veiligheid en communicatie. De lessen worden gegeven volgens een beproefde methodiek onder begeleiding van twee instructeurs in het water met maximaal 6 kinderen in de voorbereidende fases en maximaal 9 kinderen voor de afzwemgroepen A, B en C. 
De kinderen krijgen goede persoonlijke begeleiding in deze kleine groepjes.
Er zijn drie leslocaties: Activity Health Center in Leidschenveen, Zwembad De Driesprong in Zoetermeer en Zwembad Het Wedde in Voorschoten.
 In Voorschoten worden de zwemlessen op de zaterdagen gegeven van 12.30 tot 17.45 uur.
Silvester biedt verschillende lessen aan, zoals:
·        Wekelijkse zwemles voor het ABC-diploma (5-12 jaar)
·        Zwemvaardigheid 1, 2 en 3, 
·        Snorkelen 1, 2 en 3
·        Survival
·        Techniek
·        Versnelde zwemlessen voor het ABC-diploma
Silvester Zwemschool is aangesloten bij Keurmerk het Nieuwe Zwemmen, dat garant staat voor een moderne, veilige en effectieve methodiek.
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: zoek je leuke tips voor kinderactiviteiten in Leiden en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!
Tip: wil jij onze leuke tips in je mailbox ontvangen? Meld je even aan dan mis je niks!
Zwembad Het Wedde
Richard Wagnerlaan 85
2253 CD Voorschoten
Openingstijden
In Het Wedde op zaterdag van 12.30 tot 17.45 uur.Prijs
€ 17,50 per lesToon op kaart
Meer inspiratie
	
	Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
	Leer fotograferen met je telefoon
Cursus voor kinderen bij Hortus Leiden. Vijf woensdagen, start 5 november! 10+
	Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!Blogs & inspiratie
Alle blogs
	Den Haag: de leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
	Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
	Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!
Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!