
Heks Tintontex
Een verjaardagsfeestje vol met heksen- en tovenaarsmuziek. Maar ook een magische keteldans!
Heks Tintontex neemt de kinderen mee in de wondere wereld van heksen- en tovenaarsmuziek. Om te beginnen is er het lied van Tintontex en de dans die daarbij hoort. In de flitsende bezemrap frissen de tovenaars en heksen hun eeuwenoude kennis van toverspreuken op.
De kinderen spelen op allerlei geheimzinnige instrumenten. Wat dacht je van een glimmende keteltrommen, geitennagels, raspen, ratels, toverfluiten en heksenpeulen? Ze vormen hun eigen orkest en doen een magische keteldans. En er wordt uiteraard getoverd!
Heks Tintontex zorgt bij jou thuis voor een uurtje heksen- en tovenaarsmuziek en dans voor en door kinderen! De kinderen kunnen eventueel van te voren worden geschminkt.
Voor meer informatie klik je door naar de website van Sonero Muziek via de roze button.
Tip: bij jeugdboekhandel Silvester verzorgt Heks Tintontex ook optredens. Check ook de uitagenda op deze site!
Sonero Muziek
Leuvenstraat 47
2313 XX Leiden
Openingstijden
Dag, datum en tijd in overleg.Prijs
Op te vragen bij Sonero Muziek.Toon op kaart
Meer inspiratie


VR kinderfeestje!
Supertof kinderfeestje van Virtuorium Leiden; beleef een te gekke Virtual Reality experience!
Kinderfeestjes BeachBreak
Vier een tof surffeestje, SUP-feestje, Smokkelspel en nog veel meer bij BeachBreak Noordwijk aan Zee!
CORPUS verjaardagsfeestje
Maak van je partijtje iets speciaals en kom met je vriendjes en vriendinnetjes naar CORPUS! 6+Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!