Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin De Doorbraak

Speeltuin De Doorbraak is klaar! Een natuurspeeltuin in Leiden Centrum met blote voetenpad!

Speeltuin de Doorbraak in Leiden is een fantastische nieuwe natuurspeeltuin tegenover de Meelfabriek.

Het is een nieuwe inclusieve natuurspeeltuin! Zo kunnen alle kinderen komen spelen in de natuur midden in de stad, óók kinderen die een beperking hebben. Spannend en gezond toch? En een kans om bomen, planten en beestjes van dichtbij mee te maken. 

In de Doorbraak vind je een heleboel fijne dingen om te doen. Er is veel zand om in te graven, een ondiepe speelvijver om lekker in rond te spatten, modder om in te wroeten, hout om mee te bouwen, wilgentunnels en bosjes om in te verstoppen en heuvels en stenen om lekker op te klimmen. Er is zelfs een waterval als je echt nat wil worden!

Speeltoestellen
Naast alle natuurlijke speelelementen, zijn er ook schommels, duikelrekken, een zwiertoestel, een trampoline, glijbanen, een modderkeuken, moddervarken, houten speelkrokodil, houten hutten, ondergrondse tunnels, blote voetenpaden, waterpompen en een zandbak voor peuters die ’s nachts wordt afgedekt.

Papa en mama mogen natuurlijk ook komen en lekker een kopje koffie drinken terwijl de kids aan het spelen zijn. 

Je kunt gratis lid worden van de speeltuin. Dan kun je hier ook je feestje vieren! 

Tip: De speeltuin is niet heel makkelijk te vinden, maar is dicht bij de Meelfabriek! Kijk tegenover de ingang van de Meelfabriek. Meer info via de roze button. 

Ontdek de leukste speeltuinen, binnenspeeltuinen, speelbossen en speelparken voor kinderen in Leiden! Kies voor een overdekt indoor speelparadijs of juist voor een waterspeeltuin of een Natuurspeeltuin op de speeltuinpagina van Kidsproof Leiden.

Speeltuin De Doorbraak

Katoenpark 2

2312 Leiden

Openingstijden zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Klimmen met korting!

Leuk zomervakantie-uitje: naar de Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen met €2 korting.

Word astronaut voor één dag

Ontdek Space Expo in Noordwijk met het gratis speurspel – hét zomervakantie uitje voor kinderen.

Snack jezelf gelukkig

Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!

GPS fotospeurtocht

Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!

GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy

Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.