Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin ’t Zonnestraaltje

In deze buurtspeeltuin is er voor jong en oud keuze genoeg om te klimmen, klauteren en schommelen

’t Zonnestraaltje is een gezellige buurtspeeltuin met veel leuke glijbanen, schommels, huisjes, wippen en een lange kabelbaan. Op woensdagochtend zijn ze open speciaal voor ouders met kinderen tot 4 jaar. Fijn!

De speeltoestellen voor de allerkleinsten ligt dichtbij het terras. Dan kun je je koter goed in de gaten houden als jij even een kopje koffie drinkt.

Ontdek de leukste speeltuinen, binnenspeeltuinen, speelbossen en speelparken voor kinderen in Leiden! Kies voor een overdekt indoor speelparadijs of juist voor een waterspeeltuin of een Natuurspeeltuin op de speeltuinpagina van Kidsproof Leiden.

Tip: Neem je lijst van 50 mee naar de speeltuin! Tuur naar de wolken (nummer 35) of zoek naar insecten op bloemen (nummer 39) en maak je lijst compleet!

Speeltuin het Zonnestraaltje

Aaltje Noordewierlaan 56

2324 KT Leiden

Openingstijden Woensdag: 13.00 - 17.00 uur en in de ochtend 9.30 - 11.30 voor de kinderen tot 4 jaar (ochtenden niet in schoolvakanties);
Donderdag: 14.30 - 17.00 uur;
Vrijdag 14.30 - 17.00 uur
Prijs € 0,50 per kind. Een gezinsabonnement kost € 15 per jaar.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Leef je uit bij Jumpin!

Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Reserveer

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief