Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Noorderkwartier

Kom je ook lekker buiten spelen bij Speeltuin Noorderkwartier?

Kom lekker in het klimrek hangen en fijn schommelen! De schommel extra groot en daarmee ook geschikt voor veel kinderen met een handicap. Het mooie grote speelschip is favoriet bij onze kinderen! Je vindt de speeltuin aan de Anna van Saksenstraat.

Ontdek de leukste speeltuinen, binnenspeeltuinen, speelbossen en speelparken voor kinderen in Leiden! Kies voor een overdekt indoor speelparadijs of juist voor een waterspeeltuin of een Natuurspeeltuin op de speeltuinpagina van Kidsproof Leiden.

Tip: Neem jij je 50-dingen-lijst mee naar de speeltuin? Wie weet wat je daar kunt afstrepen!

Speeltuin Noorderkwartier

Anna van Saksenstraat 8

2316 PW Leiden

Openingstijden Zonder toezicht: elke werkdag van 10.00 tot 13.00 uur
Met toezicht: elke werkdag van 13.00 tot 17.00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Herfstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave

Workshops, een schateiland, speurtochten en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in de herfstvakantie!

VR uitje bij het Virtuorium

Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!

Gigabeestjes in de Hortus

Zoek twaalf metersgrote bewegende beestjes in de tuin van Hortus botanicus Leiden!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Wat is er te doen in Leiden met kinderen deze herfstvakantie?

Hoera herfstvakantie! Lekker er op uit met het gezin. Er zijn heel veel leuke herfstactiviteiten voor kinderen in en om Leiden. Van Pikachu tot Halloween en van theaterfestivals tot een herfstspeurtocht. Veel plezier!