
Kinderbingo in het Oosterkwartier
Gezellige kinderbingo in het clubhuis van Speeltuin Oosterkwartier.
Zondag 22 juni | Speeltuin Oosterkwartier
Op zondag 22 juni kunnen kinderen van 4 tot 12 jaar meedoen met de kinderbingo in het clubhuis van Speeltuin Oosterkwartier! Jongere kids die hulp nodig hebben mogen één begeleider meenemen.
Er staan mooie prijzen om mee naar huis te nemen te wachten op de kinderen. En super fijn, geen enkel kind gaat met lege handen naar huis!
Tussendoor krijgen de kids limo en wat lekkers. Ouders en begeleiders kunnen koffie, thee of fris met een snack krijgen tegen een kleine vergoeding.
De bingo start om 13.30 uur en duurt tot 15.30 uur. De inloop is vanaf 12.30 uur. Zorg dat je op tijd bent, want na de start van de bingo, mag je niet meer naar binnen!
Meld je snel aan door te mailen naar svoosterkwartier@gmail.com.
Tip: Op de hoogte blijven van leuke evenementen in jouw buurt? Check regelmatig onze uitagenda.
Welke prijs neem jij mee naar huis?
Klik op de roze button om naar de website van de Speeltuin te gaan.
De Kinderbingo is op zondag 22 juni van 13.30 tot 15.30 uur. Inloop vanaf 12.30 uur.
Speeltuin Oosterkwartier
Ambonstraat 28-A
2315 GH Leiden
Openingstijden
Zondag 22 juni 2025Prijs
€5,- per bingoboekjeToon op kaart
Meer inspiratie


Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Triceratops: de kudde – nu in Naturalis!
Sta oog in oog met vijf échte dino’s bij deze unieke familietentoonstelling.
Kidsproof Buitenbeestfeest
Kom naar het gratis Kidsproof Buitenbeestfeest in Tuin van Noord met allerlei avontuurlijke activiteiten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!