
Speeltuin Westerkwartier
Een leuke groene speeltuin in het Haagwegkwartier met superveel activiteiten, een spetterplek en kippen!
Het is zonder meer een geweldige speelplek voor kinderen en tegelijk een heerlijke tuin voor jou om te zitten en te genieten.
De verrassing begint al met de binnenkomst door de ronde poort, waarachter je een prachtig ‘speelhofje‘ aantreft. Een ‘hofje’ omdat het midden tussen de net opgeknapte huizen in ligt.
Naast de speeltoestellen voor de kinderen is er ook een klein groentetuintje, samen met de kinderen opgekweekt. Zelfs kippen behoren tot de bewoners van deze speeltuin!
Er is een fijne spetterplek: een badje speciaal voor de kleinere kinderen om te poedelen en te spelen. (Let op: het is ook echt voor de kleinere kinderen tot een jaar of 8 bedoeld). Ook zijn er leuke fietsjes en organiseert de speeltuin veel activiteiten. Check hiervoor de site via de roze button en ook onze Uitagenda!
Fijn is dat je hier ook een een drankje, ijsje, snoep e.d. kunt kopen en er de nodige sanitaire voorzieningen zijn.
Heel veel te vertellen, maar je kunt beter gewoon een keer gaan kijken!
Ontdek de leukste speeltuinen, binnenspeeltuinen, speelbossen en speelparken voor kinderen in Leiden! Kies voor een overdekt indoor speelparadijs of juist voor een waterspeeltuin of een Natuurspeeltuin op de speeltuinpagina van Kidsproof Leiden.
Tip: Ken je de lijst van 50 al met 50 supergave buitenactiviteiten? Kijk naar de wolken samen met je vriendjes en streep nummer 35 af van je lijstje! Neem je je lijst mee om te zien wat je nog meer af kunt strepen?
Speeltuin Westerkwartier
Ten Katestraat 10A
2321 AW Leiden
Openingstijden
Iedere dag geopend, check de website voor de actuele openingstijdenPrijs
€1,- pp; gezinskaart €15,- per jaarToon op kaart
Meer inspiratie


Klimmen met korting!
Leuk zomervakantie-uitje: naar de Boulderhal! Hier kunnen kids vanaf 6 heerlijk klimmen met €2 korting.
Boerhaave in de zomervakantie
Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof zomervakantie uitje met waterspeeltuin!
Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
GPS tour voor het gezin in een kek autootje van Renzy
Wat een te gekke middag hadden wij met de Renault Twizy's van Renzy langs duin, strand en bollenvelden bij Noordwijk! Vroom..vroom..
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
Zomervakantie bij Rijksmuseum Boerhaave
In de zomervakantie barst het in Rijksmuseum Boerhaave van de leuke activiteiten voor nieuwsgierige kids! Speur met de dokterstas, speel met water in Waterland en ontdek alles over je lichaam tijdens de zomerworkshops. In dit blog lees je er alles over!