Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles in de Does

Op een leuke manier goed leren zwemmen volgens het Zwem ABC. Dat kan in zwembad de Does in Leiderdorp!

Onder begeleiding van ervaren instructeurs leert je kind bij zwembad De Does de basisvaardigheden voor de verschillende diploma’s.

Bij de start van de zwemles krijgt je kind het stickerboekje ‘Jippie ik leer zwemmen’. In dit boekje vertelt Jip het Nijlpaard het verhaal over zijn zwemles. Na afronding van elke stap krijgt je kind een sticker voor in het boekje.

Inschrijven
Vanaf 3 jaar kun je je kind inschrijven bij de receptieof online. Houd hierbij rekening met wachtlijsten. Op het moment dat er plaats is in de door jou gewenste zwemlesgroep, wordt het kind telefonisch opgeroepen voor de eerste zwemles.

De zwemlessen starten met een minimum leeftijd van 4,5 jaar. Mocht je eerder al graag wat lessen volgen? Dit kan bij de baby- peuterlessen. Ook privézwemles ABC is mogelijk bij De Does.

Kijk voor de volledige informatie over de zwemlessen even op de website van de Does. Klik door via de roze button!

Tip: vanaf zwemdiploma B kun je ook meedoen aan de snorkellessen.

Tip: check onze uitagenda voor activiteiten in de vakantie en discozwemmen! 

Zwembad De Does

Amaliaplein 40

2351 PV Leiderdorp

Openingstijden Zie website

Lesblokken van 45 minuten.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Does

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Zwemschool Zero2Hero

Bij deze zwemschool in Voorhout worden kids écht gezien en mag je als ouder altijd blijven kijken!

Yogasmiley Kinderyoga

Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop

Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief