Sportkamp van de Sportanen
Doe in de mei- en zomervakantie mee met het Sportkamp van De Sportanen! Met vriendenkorting!
In de mei- en zomervakantie organiseert Sport BSO de Sportanen: Het Sportkamp!
Over Het Sportkamp
Tijdens Het Sportkamp worden sportieve activiteiten en spellen georganiseerd. Kinderen in de leeftijd van 7 tot 12 jaar kunnen 1 of meerdere dagen deelnemen. Alle activiteiten worden begeleid door de enthousiaste professionals van Sport BSO De Sportanen, die niet langs de kant blijven staan.
Thematische Sportkampen – elke dag is een verhaal!
Tijdens de sportkampen staat er altijd een thema centraal:
– In de meivakantie reis je naar het oude Egypte voor het spannende kamp ‘De Vloek van de Farao’.
– Tijdens de zomervakantie maak je een reis om de wereld en staat iedere week in het teken van een ander continent.
De sportkampen hebben een echte storyline: elke dag beleven de kinderen een nieuw hoofdstuk vol uitdagingen en verrassingen. Het is een afwisselend programma waarin kinderen kennismaken met verschillende sporten, teamwork ontwikkelen en vooral heel veel plezier hebben. De sport en spelactiviteiten staan uiteraard in het teken van het thema van de week.
Praktische informatie – hoe, wat en waar?
Alle kinderen van 7 tot 12 jaar kunnen zich inschrijven voor een sportkamp. De kampen vinden plaats op het complex van hockeyvereniging LOHC in Oegstgeest. Hier zijn alle benodigde faciliteiten. Een sportkamp is vijf dagen (maandag t/m vrijdag) en kinderen zijn welkom vanaf 09:30 uur ’s ochtends. Om 10:00 uur start het dagprogramma met activiteiten dat tot 17:00 uur duurt. Tot 17:30 uur kunnen kinderen worden opgehaald. De kinderen slapen dus lekker thuis in hun eigen bed, ook fijn:-). En superleuk: de week wordt afgesloten met een kinderdisco met een echte DJ!
Data 2026:
Meivakantie sportkamp:
– 28 april – 1 mei
Zomervakantie sportkamp:
– 20 – 24 juli
– 27 – 31 juli 2026
– 3 – 7 aug
– 10 – 14 aug
– 17- 21 aug
– 24 – 28
Super fijn: je hoeft je geen zorgen te maken als het weer even tegen zit, want de Sportanen hebben ook een slechtweer programma achter de hand.
Boek met vriendenkorting!
Kom je met 1 vriendje: 20% korting
Kom je met 2 vriendjes: 30% korting
Kom je met 3 vriendjes: 40% korting
Kom je ook? Klik door via de roze button voor alle informatie en meld je nu aan.
Lees ook onze blog: De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!
Lees verder Lees verderSport BSO de Sportanen
Oegstgeesterweg 2
Leiden
Openingstijden
Zie website (via roze button)Prijs
Zie website (via roze button)Toon op kaart
Meer inspiratie
Stoomtrein Katwijk Leiden
Treinen en nog eens treinen. Binnen, buiten, om in te klimmen en om in te rijden. Elke weekend open!
In het sprookjesbos
Een betoverende natuurcursus waar kinderen spelend leren en ontdekken via Verwonder Om De Hoek.
Slangenslinger knutselen in het RMO
Kom in de meivakantie knutselen en speuren in het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!