Sportkamp van de Sportanen
Doe in de mei- en zomervakantie mee met het Sportkamp van De Sportanen! Met vriendenkorting!
In de mei- en zomervakantie organiseert Sport BSO de Sportanen: Het Sportkamp!
Over Het Sportkamp
Tijdens Het Sportkamp worden sportieve activiteiten en spellen georganiseerd. Kinderen in de leeftijd van 7 tot 12 jaar kunnen 1 of meerdere dagen deelnemen. Alle activiteiten worden begeleid door de enthousiaste professionals van Sport BSO De Sportanen, die niet langs de kant blijven staan.
Thematische Sportkampen – elke dag is een verhaal!
Tijdens de sportkampen staat er altijd een thema centraal:
– In de meivakantie reis je naar het oude Egypte voor het spannende kamp ‘De Vloek van de Farao’.
– Tijdens de zomervakantie maak je een reis om de wereld en staat iedere week in het teken van een ander continent.
De sportkampen hebben een echte storyline: elke dag beleven de kinderen een nieuw hoofdstuk vol uitdagingen en verrassingen. Het is een afwisselend programma waarin kinderen kennismaken met verschillende sporten, teamwork ontwikkelen en vooral heel veel plezier hebben. De sport en spelactiviteiten staan uiteraard in het teken van het thema van de week.
Praktische informatie – hoe, wat en waar?
Alle kinderen van 7 tot 12 jaar kunnen zich inschrijven voor een sportkamp. De kampen vinden plaats op het complex van hockeyvereniging LOHC in Oegstgeest. Hier zijn alle benodigde faciliteiten. Een sportkamp is vijf dagen (maandag t/m vrijdag) en kinderen zijn welkom vanaf 09:30 uur ’s ochtends. Om 10:00 uur start het dagprogramma met activiteiten dat tot 17:00 uur duurt. Tot 17:30 uur kunnen kinderen worden opgehaald. De kinderen slapen dus lekker thuis in hun eigen bed, ook fijn:-). En superleuk: de week wordt afgesloten met een kinderdisco met een echte DJ!
Data 2026:
Meivakantie sportkamp:
– 28 april – 1 mei
Zomervakantie sportkamp:
– 20 – 24 juli
– 27 – 31 juli 2026
– 3 – 7 aug
– 10 – 14 aug
– 17- 21 aug
– 24 – 28
Super fijn: je hoeft je geen zorgen te maken als het weer even tegen zit, want de Sportanen hebben ook een slechtweer programma achter de hand.
Boek met vriendenkorting!
Kom je met 1 vriendje: 20% korting
Kom je met 2 vriendjes: 30% korting
Kom je met 3 vriendjes: 40% korting
Kom je ook? Klik door via de roze button voor alle informatie en meld je nu aan.
Lees ook onze blog: De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!
Lees verder Lees verderSport BSO de Sportanen
Oegstgeesterweg 2
Leiden
Openingstijden
Zie website (via roze button)Prijs
Zie website (via roze button)Toon op kaart
Meer inspiratie
Tempo (7+)
Een theatraal muziekavontuur waarin tijd, ritme en verwondering samenkomen in de Stadsgehoorzaal
Dagje bij de boer
Beleef een topdag op de boerderij vol vrolijke activiteiten bij Stal den Hollander in Wassenaar!
Meivakantie Naaidagen | kids en tieners
Creatieve naaidagen in de meivakantie bij Atelier Kleurstof in Leiden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Mond van Leiden voor kinderen
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek
Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.