Kids Party zwemfeestje
Lekker samen spelen in zwembad de Does. Water is het leukste speelgoed dat er is!
Bij zwembad de Does kan je een super leuk feestje vieren! Voor de jarige staat er een versierde stoel klaar met een Jip cadeautje. Wat een verrassing! Ook de slingers ontbreken niet.
Daarna is het tijd om te zwemmen natuurlijk! Spelen met allerlei spelmaterialen en natuurlijk zo vaak mogelijk van de glijbaan. Van al het spelen en spetteren krijg je ook lekkere trek. Daarom staat er een Jip’s Hippomeal klaar met patatjes, een snack, slush puppy of limonade in een 3D beker met lolly!
Feitjes voor Kids Party zwemfeestje:
- kinderen moeten in bezit zijn van minimaal diploma A;
- begeleiding en toezicht van volwassenen;
- mogelijk voor kinderen t/m 10 jaar;
- minimaal aantal kinderen bedraagt 5 (bij 5 betalende kinderen is 1 volwassen begeleider gratis);
- kan op zaterdag van 12.15 tot 15 uur en op zondag van 12.00 tot 15.30 uur.
- niet op diploma- en proefzwemdagen;
- van te voren reserveren.
In vakantieweken en op studiedagen is Kids Party in overleg mogelijk.
Check voor meer info de website via de roze button.
Tip: er zijn zo veel toffe uitjes te vinden in en rond de stad! Niet bij te houden. Abonneer je daarom ook op de Kidsproof nieuwsbrief en mis niks!
Zwembad De Does
Amaliaplein 40
2351 PV Leiderdorp
Openingstijden
Zaterdag van 12.15 tot 15 uur en op zondag van 12.00 tot 15.30 uur.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Mond van Leiden voor kinderen
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek
Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!