Leren snorkelen!
Heb je zin om te leren snorkelen? Daarvoor kun je terecht bij zwembad de Does in Leiderdorp! Diploma B+
Bij zwembad De Does kunnen alle kinderen in het bezit zijn van een B diploma leren snorkelen. Superleuk voor kids die graag de wereld onder water willen leren kennen! Heb je nog geen B diploma? Neem dan zwemlessen bij De Does!
Het snorkelen begint met het leren omgaan met de snorkel, duikbril en zwemvliezen. Na het leren snorkelen worden vaardigheden aangeleerd als hoekduik maken, voorwerpen opduiken en bril klaren.
Beheers je alle technieken dan kan je afzwemmen voor 3 snorkeldiploma’s!
Kinderen die in de Does hun zwem ABC hebben behaald, hoeven geen inschrijfkosten te betalen. Ook de zwempas kun je hiervoor gebruiken.
De snorkelles is op vrijdag van 17.45 tot 18.30 uur.
Tip: in de Does kun je ook je verjaardagsfeestje vieren!
Zwembad De Does
Amaliaplein 40
2351 PV Leiderdorp
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!
BplusC
Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!
Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Mond van Leiden voor kinderen
Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek
Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.