Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Judo of karate proberen?

Sportcentrum van Houdt in Leiderdorp organiseert speciale kennismakingscursussen karate en judo!

Judo
Drie keer per jaar organiseert het sportcentrum een judocursus voor kinderen van 4 tot 8 jaar. Je leert hier in 6 weken de eerste stapjes in de judosport. Valbreken, rollen, kantelen, stoeien met regels en spelen staan op het programma.

De cursus wordt afgesloten met een leuk examen, waar je ouders natuurlijk ook bij mogen zijn. Een band, een slip en een diploma en een betere motoriek is het resultaat. En je weet of je door wilt gaan met deze sport!

Karate – Do Shokotan
In 6 weken leer je de eerste stapjes in de karatesport. Deze traditionele Japanse vechtkunst is geschikt voor alle leeftijden. Je ontwikkelt een goede balans tussen fysieke en mentale kracht, een positief zelfbeeld, discipline, zelfvertrouwen en je spieren. De docente is Sensei Sonia Coa. Zij is leerkracht lichamelijke opvoeding en in het bezit van de 4de dan.

Wil je na je cursus door met karate? Dat kan bij Sportcentrum van Houdt! Meer weten? Klik door naar hun website via de roze button! Daar vind je ook het lesrooster.

Tip: Je vindt op deze site nog meer zelfverdedigingscursussen in en om Leiden!

Sportcentrum Van Houdt

Luykendreef 3

2353 BG Leiderdorp

Openingstijden Zie website, klik door via de roze button.
Prijs Kennismakingscursus Karate € 45,50. Zie website voor overige tarieven.
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum Van Houdt

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Naar buiten met de kinderen in de herfst in Leiden

Hoera het is weer herfst! Wij vinden de herfst een ontzettend leuk naar buiten seizoen. Lekker naar het bos, fruit plukken, buiten spelen in een speeltuin... Waar neem jij je kinderen naar toe deze herfst?

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief