Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Judo in Oegstgeest

Kleuter- en jeugdjudo bij sportschool Rob van den Hoorn in Oegstgeest! Vanaf 4 jaar.

Judo is een ideale manier om een kind (h)eerlijk te laten stoeien. Judo helpt op een leuke en speelse manier de motoriek te ontwikkelen én het is heel goed voor het zelfvertrouwen van kinderen! 

Kleuterjudo 4 en 5 jaar
In de kleuterjudoles doen de kinderen oefeningen en spelletjes alleen, met de hele groep, maar natuurlijk ook veel met z’n tweeën. Ze doen tik- en vangspelen en leren valbreken. Natuurlijk ook de houdgrepen en daarmee kunnen stoeien! 

Jeugdjudo 6 t/m 15 jaar
Voor kinderen van 6 tot en met 15 jaar zijn er volop mogelijkheden om judolessen te volgen. Alle judo-aspecten komen aan bod! Er lopen heel wat jeugdjudoka rond met een hoge band. Bij onderlinge, regionale en nationale judowedstrijden is deze sportschool regelmatig en zeker niet onverdienstelijk van de partij! Ook voor het opleiden van judoka tot zwarte band (1e dan) en hoger ben je bij Rob van den Hoorn op een prima plek.

Alle drie de judodocenten hebben ervaring in het speciaal onderwijs. Goede judopakken en judobanden zijn op de sportschool te koop.

Twee keer per jaar zijn er examens en kijklessen tijdens het lesuur. Check de site via de roze button voor meer informatie!

Sportschool Rob van der Hoorn

Geversstraat 5

2341 GA Oegstgeest

Openingstijden Check de site voor het lesrooster.
Prijs Vanaf € 52,- per kwartaal. Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Sportschool Rob van der Hoorn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Leiden

Meer inspiratie

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

BplusC

Muziekschool, activiteiten en boeken lenen... het kan bij BplusC in en om Leiden!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

De Mond van Leiden voor kinderen

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.