Met een gids door Achterbos
Met Staatsbosbeheer de geschiedenis en natuur ontdekken van het Achterbos in de Duivenvoordse polder.
De geschiedenis van het Achterbos in de Duivenvoordse en Veenzijdse polder gaat eeuwen terug. Benieuwd welke sporen uit het verleden je er kunt ontdekken? Wandel dan mee met de gids van Staatsbosbeheer. Hij vertelt je er onderweg alles over.
Zondag 13 september 11.00 uur
Leeftijd:Vanaf 8 jaar
Duur:2 uur
Praktisch:
Niet geschikt voor mindervaliden en kinderwagens, vanwege de drassige paden
Denk aan een verrekijker, waterdicht schoeisel en kleding die muggen kan weren
De hond mag aangelijnd mee
Je start bij de ingang van het Achterbos aan de Oude Veenweg, Leidschendam. Parkeren bij begraafplaats Noorthey. Dan met het tunneltje onder de spoorlijn door en 100 meter verder aan de linkerhand is de ingang.
Klik door via de roze webbutton op deze pagina om een excursie te reserveren.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Staatsbosbeheer Zuid Holland
Openingstijden
zondag, 13 sep 2020Van:09:00 uur tot:11:00 uur
Prijs
Prijs:€ 5.00Kind t/m 12 jaar:€ 2.50
Meer inspiratie
De Stad van Sint
Ontdek het middeleeuwse Sinterklaasfeest in Archeon! Pietentraining, meet & greet met Sint en meer!
Bricks of Wonder: nu met Sinterklaas korting!
Sinterklaas geeft korting op je familieticket voor de unieke LEGO tentoonstelling in de Westfield Mall!
Kerstvakantie naaidagen | kids en tieners
Creatieve naaidagen in de kerstvakantie bij Atelier Kleurstof in Leiden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aftelkalender Sinterklaas
Hoeveel nachtjes is het nog slapen totdat het pakjesavond is? Deze vraag krijg ik bijna elke dag te horen. Natuurlijk is de Sinterklaasperiode heel spannend voor de kinderen.
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!
Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025
Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!