Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Met een gids door Achterbos

Met Staatsbosbeheer de geschiedenis en natuur ontdekken van het Achterbos in de Duivenvoordse polder.

De geschiedenis van het Achterbos in de Duivenvoordse en Veenzijdse polder gaat eeuwen terug. Benieuwd welke sporen uit het verleden je er kunt ontdekken? Wandel dan mee met de gids van Staatsbosbeheer. Hij vertelt je er onderweg alles over.

Zondag 13 september 11.00 uur

Leeftijd:Vanaf 8 jaar
Duur:2 uur

Praktisch:
Niet geschikt voor mindervaliden en kinderwagens, vanwege de drassige paden
Denk aan een verrekijker, waterdicht schoeisel en kleding die muggen kan weren
De hond mag aangelijnd mee

Je start bij de ingang van het Achterbos aan de Oude Veenweg, Leidschendam. Parkeren bij begraafplaats Noorthey. Dan met het tunneltje onder de spoorlijn door en 100 meter verder aan de linkerhand is de ingang.

Klik door via de roze webbutton op deze pagina om een excursie te reserveren.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Staatsbosbeheer Zuid Holland

Openingstijden zondag, 13 sep 2020
Van:09:00 uur tot:11:00 uur
Prijs Prijs:€ 5.00
Kind t/m 12 jaar:€ 2.50
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Zuid Holland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

November actie bij CORPUS

In november krijg je korting bij CORPUS! Kom ook en ontdek alles over je eigen lichaam.
Reserveer

Pepernotenexpress

Ook dit jaar komen Sint en pieten weer een weekend langs bij Stoomtrein Katwijk Leiden!

Sinterklaasfeest bij KidsZoo

Beleef een vrolijk Sinterklaasshow in KidsZoo, de indoorspeeltuin van Noordwijkerhout!

Prinses Arabella – de Musical (5+)

Een vrolijke en kleurrijke voorstelling vol muziek, humor en eigenwijsheid in de Leidse Schouwburg

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!

Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!

Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025

Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!

Den Haag: leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief