Met een gids door Achterbos
Met Staatsbosbeheer de geschiedenis en natuur ontdekken van het Achterbos in de Duivenvoordse polder.
De geschiedenis van het Achterbos in de Duivenvoordse en Veenzijdse polder gaat eeuwen terug. Benieuwd welke sporen uit het verleden je er kunt ontdekken? Wandel dan mee met de gids van Staatsbosbeheer. Hij vertelt je er onderweg alles over.
Zondag 13 september 11.00 uur
Leeftijd:Vanaf 8 jaar
Duur:2 uur
Praktisch:
Niet geschikt voor mindervaliden en kinderwagens, vanwege de drassige paden
Denk aan een verrekijker, waterdicht schoeisel en kleding die muggen kan weren
De hond mag aangelijnd mee
Je start bij de ingang van het Achterbos aan de Oude Veenweg, Leidschendam. Parkeren bij begraafplaats Noorthey. Dan met het tunneltje onder de spoorlijn door en 100 meter verder aan de linkerhand is de ingang.
Klik door via de roze webbutton op deze pagina om een excursie te reserveren.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Staatsbosbeheer Zuid Holland
Openingstijden
zondag, 13 sep 2020Van:09:00 uur tot:11:00 uur
Prijs
Prijs:€ 5.00Kind t/m 12 jaar:€ 2.50
Meer inspiratie
Sinterklaasfeest bij KidsZoo
Beleef een vrolijk Sinterklaasshow in KidsZoo, de indoorspeeltuin van Noordwijkerhout!
De Swingende Sinterklaasband (2+)
Een vrolijk feest vol muziek, dans en pepernotenpret in de Stadsgehoorzaal
Kantjil en de tijger (8+)
Een muzikale en poëtische zoektocht naar familiegeschiedenis en moed in de Leidse SchouwburgBlogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intocht 2025 in Leiden en omgeving!
Sinterklaas komt er weer aan! Naar welke intocht ga jij? Er zijn ook heel veel leuke Sinterklaas uitjes voor kinderen in en om Leiden. Van Pepernotenexpress tot een bezoek aan de Stad van Sinterklaas. Kijk snel!
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.