Het Kabouterboek (2+)
Ga op reis door de wereld van de kabouters tijdens het Prentenboekjesfestival in de Stadsgehoorzaal.
9 februari 2025 | Stadsgehoorzaal
Wat valt er veel te zien in de stad! Auto’s, pleinen, stoplichten, grote gebouwen, maar als je nog wat beter kijkt: wat zie je dan? Is dat nou een kaboutervermomming? Zit daar soms een muizencafé onder dat putdeksel?
Het Prentenboekjesfestival is een wonderlijke beleefwereld voor kleuters en peuters: twee voorstellingen, aangevuld met de prachtige kleurrijke speeltuin waar naar hartenlust in kan worden gespeeld.
De eerste voorstelling is Het Kabouterboek, naar het gelijknamige boek van Loes Riphagen. Hierin leer je bijna alles over de kabouter. Wist je bijvoorbeeld dat ze tegenwoordig bijna allemaal in de stad wonen, wat een plattespullenklem is en hoe je je als kabouter het beste kunt vermommen?
Het Kabouterboek zie je op zondag 9 februari in de Stadsgehoorzaal. Leuk uitje voor kleintjes vanaf 2 jaar!
Reserveer nu je tickets voor een heerlijke theatervoorstelling in Leiden.
Tip: Tijdens het Prentenboekjesfestival geniet je ook van de nieuwe voorstelling Sam & Julia, bekend van het Muizenhuis.
Klik op de roze button voor meer informatie en tickets.
Stadsgehoorzaal Leiden
Openingstijden
Zondag 9 februari 202510.00 uur
11.30 uur
Prijs
€12,50Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Smalspoorfestijn 2026
Een weekend vol rijdende treinen en stoomavonturen bij Museum Stoomtrein Katwijk Leiden
Feest op zondag: Keti Koti
Ontdek Keti Koti en maak een armband met kauri-schelpen in Wereldmuseum Leiden.
Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de oudersUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden
Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).