Het Kabouterboek (2+)
Ga op reis door de wereld van de kabouters tijdens het Prentenboekjesfestival in de Stadsgehoorzaal.
9 februari 2025 | Stadsgehoorzaal
Wat valt er veel te zien in de stad! Auto’s, pleinen, stoplichten, grote gebouwen, maar als je nog wat beter kijkt: wat zie je dan? Is dat nou een kaboutervermomming? Zit daar soms een muizencafé onder dat putdeksel?
Het Prentenboekjesfestival is een wonderlijke beleefwereld voor kleuters en peuters: twee voorstellingen, aangevuld met de prachtige kleurrijke speeltuin waar naar hartenlust in kan worden gespeeld.
De eerste voorstelling is Het Kabouterboek, naar het gelijknamige boek van Loes Riphagen. Hierin leer je bijna alles over de kabouter. Wist je bijvoorbeeld dat ze tegenwoordig bijna allemaal in de stad wonen, wat een plattespullenklem is en hoe je je als kabouter het beste kunt vermommen?
Het Kabouterboek zie je op zondag 9 februari in de Stadsgehoorzaal. Leuk uitje voor kleintjes vanaf 2 jaar!
Reserveer nu je tickets voor een heerlijke theatervoorstelling in Leiden.
Tip: Tijdens het Prentenboekjesfestival geniet je ook van de nieuwe voorstelling Sam & Julia, bekend van het Muizenhuis.
Klik op de roze button voor meer informatie en tickets.
Stadsgehoorzaal Leiden
Openingstijden
Zondag 9 februari 202510.00 uur
11.30 uur
Prijs
€12,50Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Alles over de zon bij Space Expo Noordwijk!
Ontdek alles over de zon én de zonsverduistering bij Space Expo in de zomervakantie. Leuk gezinsuitje!
Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
Funmania Aalsmeer in de zomervakantie
Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!
Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!