Molenmuseum De Valk
In deze molen ontdek je hoe meel wordt gemalen, maar leer je ook alles over de molengeschiedenis
Je kunt De Valk in Leiden moeilijk over het hoofd zien. Deze molen steekt hoog boven de stad uit!
De Valk is de enige overgebleven originele molen die ooit op de Leidse wallen stonden. Het is een 29 meter hoge stenen stellingkorenmolen uit 1743, en de derde molen op deze plek sinds 1611. Alle 7 verdiepingen zijn toegankelijk voor bezoekers. Vanaf de omloop heb je een schitterend uitzicht over Leiden.
Bij de kassa is een leuke speurtocht te krijgen voor de kids. Gewoon een keertje doen!
Kijk voor meer informatie over Molen De Valk op de website via de roze button.
Tip: in Leiden zijn enorm veel leuke musea te bezoeken!
Stedelijk Molenmuseum De Valk
2e Binnenvestgracht 1
2312 BZ Leiden
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.
Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!
Gigabeestjes in de Hortus
Zoek twaalf metersgrote bewegende beestjes in de tuin van Hortus botanicus Leiden!
Herfstvakantie vol dieren bij het Rijksmuseum van Oudheden
Dierenspeurtocht, dierenmummie-atelier en nog veel meer dieren bij het Rijksmuseum van Oudheden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.
Wat is er te doen in Leiden met kinderen deze herfstvakantie?
Hoera herfstvakantie! Lekker er op uit met het gezin. Er zijn heel veel leuke herfstactiviteiten voor kinderen in en om Leiden. Van Pikachu tot Halloween en van theaterfestivals tot een herfstspeurtocht. Veel plezier!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.