
Strandhuisjes Willy Zuid
In Katwijk kun je in strandhuisjes logeren. Overnachten op het strand, geweldig toch?
In een geweldig leuk houten huisje overnachten aan zee. Heerlijk idee vind je niet? En bij Willy Zuid in Katwijk weten ze dat ook. Je hebt eigenlijk niet zoveel nodig. Geweldig voor een weekendje of langer, met je eigen gezin of samen met een bevriend gezin. Het is allemaal leuk. Schepje en emmertje mee, de kids vermaken zich prima, ook als het weer wat minder is.
De strandhuisjes zijn te huur per weekend, midweek, week of weken. Voor een nacht is niet mogelijk.
Vanaf 1 mei zijn de huisjes weer klaar voor gasten. Uiteraard kun je nu al reserveren. Een strandhuisje huur je vanaf € 460 voor een weekend, € 435 voor midweek en € 770 per week. In het hoogseizoen zijn deze prijzen hoger. Er gelden diverse toeslagen.
Kijk op de site van Willy Zuid, daar kun je ook de beschikbaarheid zien en gelijk reserveren. Hiervoor klik je even op de roze button. Als je contact opneemt vermeld er dan even bij dat je via Kidsproof komt.
Tip: heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Daarin delen we hartstikke leuke tips. Meld je aan dan mis je niks!
Willy Zuid
Boulevard Zeezijde 41
2225 BB Katwijk aan Zee
Prijs
Vanaf € 460 voor een weekend / € 435 voor een midweek en € 770 voor een week.Toon op kaart
Meer inspiratie


Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!
Storm Aquapark Leiden
Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.