Gezins wildpluk-avontuur
Leuk gezinsuitje in de herfstvakantie: Daphne STRUINT verzorgt wildplukwandelingen voor gezinnen.
Ga je mee op avontuur met Daphne?
In de herfstvakantie verzorgt Daphne STRUINT wildplukwandelingen voor gezinnen. Per wandeling kunnen er twee gezinnen mee en natuurgids Daphne bewaart dan natuurlijk de gepaste afstand van 1,5 meter. De wandelingen vinden plaats in Polderpark Cronesteyn (Leiden).
In 1,5 uur tijd leer je wat je, met respect voor de natuur, kunt oogsten en eten uit het wild. Ook mooie verhalen en leuke weetjes over eetbare plantjes komen aan bod. Tijdens de wandeling kun je je eigen wilde thee verzamelen en ga je ook op zoek naar de ingrediënten voor een heerlijke pesto, die je vervolgens thuis kunt bereiden. Na afloop krijg je een tasje met de rest van de ingrediënten voor de pesto mee en digitaal het boekje ‘Op wildplukavontuur in de Leidse regio’.
Data:
Polderpark Cronesteyn, Leiden:
Maandag 19 en donderdag 22 oktober om 13.30 – 15.00 uur en 15.15 – 16.45 uur
Boeken kan via de roze websitebutton hieronder.
Meer informatie of vragen via de groene mailbutton.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Daphne STRUINT Natuureducatie
Openingstijden
-Polderpark Cronesteyn, Leiden:
Maandag 19 en donderdag 22 oktober om 13.30 - 15.00 uur en 15.15 - 16.45 uur
Prijs
Prijs: € 75,00 per gezin (max. 2 volwassenen en 4 kinderen).Meer inspiratie
Ook slakken hebben wel eens haast (6+)
Een hilarische theatervoorstelling over traag zijn, struikelen én jezelf zijn in de Leidse Schouwburg
Intocht Sinterklaas Leiden
Kom de Sint en zijn Pieten verwelkomen tijdens zijn feestelijke intocht in Leiden 2025!
Kantjil en de tijger (8+)
Een muzikale en poëtische zoektocht naar familiegeschiedenis en moed in de Leidse SchouwburgBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kindervoorstellingen Leidse Schouwburg 2025
Wat zijn er weer bijzondere, grappige en ontroerende voorstellingen, musicals en concerten voor kinderen in de Leidse Schouwburg én de Stadsgehoorzaal. Hieronder delen we de aanraders in oktober en november 2025. Maak je keuze en reserveer op tijd voor de beste plaatsen!
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.