Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tekenen in het wild

Voor iedereen die graag buiten in de natuur is en de fijne kneepjes wil leren van tekenen!

De zeelucht opsnuiven in de duinen, bouwen met takken en tekenen met aarde, potlood en zand… Voor iedereen die graag buiten is en tegelijk de fijne kneepjes van het tekenen wil leren organiseren Sonja van Dolron en Marjolijn Engelsman een cursus tekenen in het wild.

Sonja en Marjolijn helpen kinderen beter te leren kijken en ondersteunen ze in het zoeken naar een manier om dat uit te beelden. Op speelse wijze ontwikkel je zo een tekenoog, waar je voor altijd plezier van zal hebben. Tenslotte is het spelen, ravotten, klimmen en klauteren en het wild tekenen een ervaring die je niet snel zal vergeten!

Tekenen in het Wild organiseert ieder seizoen een tekencursus voor kinderen in Meijendel in Wassenaar. Vertreklocatie is het bezoekerscentrum van Dunea. De cursus is voor kinderen van 6 tot 12 jaar. De lessen duren 2 uur en zijn op zondagochtend.

Kijk voor meer informatie en het aanmelden even op de website via de roze button.

Tip: op deze site vind je enorm veel leuke kinderuitjes in en om Den Haag!

Tekenen in het wild

Openingstijden Kijk op de website voor een startdatum.
Prijs € 75 voor 5 lessen, inclusief tentoonstelling.
Mail direct

Mail direct naar Tekenen in het wild

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Yogasmiley Kinderyoga

Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!

Jeugdles Boulderhal

Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!

Naailes Atelier Kleurstof

Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!

Zwemschool Zero2Hero

Bij deze zwemschool in Voorhout worden kids écht gezien en mag je als ouder altijd blijven kijken!

Uitgelicht

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!

Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!

Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!

Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!

In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief