Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

All before death is life (8+)

Een eigenwijze theatervoorstelling van Theater Artemis vol trucs en verrassingen in de Leidse Schouwburg

15 november 2026 | Leidse Schouwburg

Een goochelaar met lege handen en (bijna) niets in zijn mouwen. Op zondag 15 november om 14.30 uur zien jullie in de Leidse Schouwburg All before death is life, een bijzondere familievoorstelling voor iedereen vanaf 8 jaar.

Theatermaker Benjamin Verdonck goochelt met boter, krantenfoto’s, een banaan en een appelsien. Er gaat van alles mis. En juist daar begint het plezier! Want hoe het afloopt, verklappen we natuurlijk niet.

Deze solovoorstelling van Theater Artemis en Benjamin Verdonck gaat over vallen en weer verdergaan. Zoeken, zingen, tasten en salto’s draaien horen daar allemaal bij. Verwacht eigenzinnig kindertheater dat jullie aan het kijken én denken zet.

✓ Verrassende mix van theater en goocheltrucs
✓ Grappige voorstelling waarin lekker veel misloopt
✓ Een drankje is inbegrepen bij jullie bezoek

Meer weten over deze locatie? Bekijk ook de Leidse Schouwburg op Kidsproof.
Op onze uitagenda vind je nog veel meer mooie familievoorstellingen.

Nieuwsgierig wat die boter, banaan en appelsien op het podium doen? Klik op de roze button voor meer informatie en tickets.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Leidse Schouwburg

Oude Vest 43

2312 XS Leiden

Mail direct

Mail direct naar Leidse Schouwburg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Mini Muze Festival in de herfstvakantie

Kom naar Theater De Muze Noordwijk voor drie dagen kindertheater, met poffertjes, schminken en knutselen!

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

Kastanjerrr Theaterfestival

Vier de herfstvakantie met theater en workshops in de Leidse Schouwburg!

Karaoke met kinderen

NIEUW bij de Bubbeljungle in Leiderdorp: Karaoke voor jong en oud! Ook leuk voor je feestje!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.