IJssalon Tutti Frutti
Bij Tutti Frutti in Oegstgeest haal je iedere dag een heerlijk ijsje!
Iedere dag maken ze hier vers ijs, in maar liefst 24 smaken! En je zit hier ook erg gezellig in de roze retro inrichting, buiten op het terras of binnen.
Handig: je kunt hier ook ”tutti’s” kopen. Dat zijn roze muntjes ter waarde van 1 euro (1 bolletje ijs). Hoeven je kinderen niet met geld over straat om een ijsje te kopen!
Tip: Klik verder voor het méést complete overzicht van leuke kinderactiviteiten in en om Leiden!
Tutti Frutti
Geversstraat 59
2341 GB Oegstgeest
Openingstijden
Vanaf 1 april dagelijks van 12.00 tot 21.30 uur.
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Kinderboekenweek bij BplusC Leiden: podium, muziek en boeken
De Kinderboekenweek komt eraan! Van 30 september t/m 11 oktober staat alles in het teken van Spot aan! Bij de vestigingen van BplusC is er van alles te beleven. Sta zelf in de spotlights tijdens het Open Podium en ontdek de betaalbare workshops en cursussen van de muziekschool. En wist je dat een bibliotheeklidmaatschap gratis is voor kids t/m 18 jaar?