Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Wapen

In de oude Voorstraat in Voorschoten vind je grandcafé en restaurant het Wapen van Voorschoten.

Er zijn 2 gedeeltes in het Wapen. Je komt binnen in het grand café. Deze is overdag geopend voor koffie, lunch en diner. ’s Avonds kun je ervoor kiezen om in het restaurant te eten. Net waar je zelf zin in hebt of waar er plek is natuurlijk!

Het Wapen is een hele mooie en ruime zaak met een fijne en gezellige sfeer. De inrichting heeft veel donker hout. De bediening is altijd vriendelijk en snel. De kaart wisselt regelmatig, maar er staan altijd leuke en toegankelijke gerechten op. Voor de lunch allerlei broodjes, salades, tosti, ook een kindertosti! En voor ’s avonds spareribs, saté of een lekkere salade bijvoorbeeld.

Zowel overdag als ’s avonds kun je hier dus prima met je kinderen wat eten of drinken. Bij mooi weer ga je lekker op het terras zitten!

Tip: Klik door voor nog meer leuke plekken in de regio om te eten met de kids.

Wapen van Voorschoten

Voorstraat 16

2251 BN Voorschoten

Openingstijden Maandag t/m donderdag van 10.30 tot 23.30 uur.
Vrijdag en zaterdag van 10.30 tot 1.30 uur.
Zondag van 12.00 tot 23.30 uur.
Feestdagen vanaf 12.00 uur.
Prijs Kindertosti € 3,30. Kindermenu € 7. Voorgerecht € 4,80 - € 11,50. Hoofdgerecht € 12,50 - € 21,50.
Mail direct

Mail direct naar Wapen van Voorschoten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek

Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

De Mond van Leiden voor kinderen

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.