
Waterlust de Kaagsociëteit
Kom genieten van de locatie, de rust en de verse gerechten bij Waterlust de Kaagsociëteit!
De menukaart van Waterlust heeft een Italiaanse inslag. Van heerlijke bruschetta’s tot Pulpo en smaakvolle verse pasta’s. Maar ook bijzondere gerechten, zoals een Portugees vispotje, blikje smakelijke sardientjes met knoflookkruim of de mooiste Bawykov® zalm.
Zo voelt ‘er even uit zijn’ echt!
Waterlust is ook een prachtige locatie om een leuk feestje te geven!
Klik op de roze button voor meer informatie en de menukaart.
Tip: iedere zondag kun je bij Waterlust onbeperkt pizza eten!
Waterlust de Kaagsociëteit
Sweilandpolder 8
2362 AG Warmond
Openingstijden
Maandag t/m zondag van 10.00 - 23.00 uurPrijs
Zie website voor menukaart
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!