Werelds partijtje | 4+
Vier je kinderfeestje met een wereld partijtje bij Wereldmuseum Leiden!
Bij Wereldmuseum Leiden vier je hele leuke kinderfeestjes!
Werelddierenfeest! 4-6 jaar
Tijdens het Werelddierenfeest vier je je verjaardag met de dieren van Wereldmuseum Leiden. Zo ga je o.a. op bezoek bij de olifant, de schildpad en de poema. Als alle dieren zijn gevonden is het tijd voor het feest en wordt er flink gedanst en gezongen voor de jarige. Natuurlijk krijgt de jarige ook een presentje!
Lang zal ze leven! 7-12 jaar
Vier jij je verjaardag als je jarig bent? Vast wel, want dat doet toch iedereen in de wereld? Maar is dat wel zo? Maak een reis vol met verhalen door het museum langs bijzondere verjaardagen en andere feesten met cadeaus, samen eten, het wensen van geluk en een lang leven. Na deze feestelijke reis ga je in de wereldclub een Japanse gelukshanger, een omamori, maken.
Natuurlijk is er de Wilde Bus, een superleuke speelplek voor kinderen 2-6 jaar in het museum waar ze zich nog even kunnen uitleven. Wat een leuk verjaardagsfeestje in Leiden!
Klik door via de roze button op deze pagina voor meer informatie!
Tip: het Wereldmuseum Leiden is ook heel leuk als gezinsuitje!
Lees ook onze blog: De wereld in een museum: dit doe je met kids in Wereldmuseum Leiden
Van de Wilde Bus tot Feest op Zondag en van kinderyoga tot een echt verjaardagsfeest.
Lees verder Lees verderLijstjes voor Leiden
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026
Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!
Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek
Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.