
Willy Zuid
Bij dit mooie paviljoen aan het strand in Katwijk is het gewoon genieten! Met een nieuw speeltoestel.
Op de nieuwe menukaart staan heerlijke pizza’s, pasta’s, salades vlees, vis, zalige desserts en wijnen. De strandtent heeft een fijne sfeer.
Nieuw dit jaar is het Italiaanse schepijs in overheerlijke smaken. Maar ook het grote klim- en speeltoestel voor kinderen van 4 tot 12 jaar! Bij Willy Zuid parkeer je zo de auto voor de ‘deur’. Even naar beneden lopen et voila!
Voor meer foto’s en reserveren klik je even door naar de site via de roze button. Als je contact opneemt vinden wij het fijn als je er even bij vermeldt dat je via Kidsproof komt.
Tip: Als je echt niet meer weg wilt. Willy Zuid heeft ook strandhuisjes. Helemaal geweldig slapen op het strand!
Paviljoen Willy Zuid
Zuidboulevard
Katwijk
Prijs
Zie website voor de menukaart.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Leukste Uitjes in Alphen aan den Rijn en Boskoop
Rosanne woont sinds kort met haar gezin in Alphen aan den Rijn en ontdekt graag Kidsproof adresjes. Deze keer Boskoop en Alphen: van blotevoetenpad tot kattencafé!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Pluktuinen en bloementips!
Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.