
Yogales voor kids!
Terug naar het overzichtYogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids en tieners vanaf 2 jaar. Meld je aan voor proefles!
Bij Yogasmiley in Leiderdorp maken kids kennis met yoga en ontspannen ze tijdens de yogalessen en workshops. De lessen worden wekelijks gegeven in verschillende leeftijdscategorieën. Meld je meteen aan voor een proefles (deze is de hele maand september gratis)!
Kinderyoga
Ga mee op avontuur bij kinderyoga voor kids van 4 t/m 7 jaar! Tijdens een vrolijke en actieve les oefenen de kinderen de houdingen en rusten daarna uit van hun belevenissen. Na een kopje thee is het tijd om voldaan en uitgerust naar huis te gaan. Ook kids van 6 t/m 10 jaar gaan op avontuur tijdens kinderyoga. De kids leren nieuwe houdingen, maar het gaat vooral om plezier, dus mogen ze meebeslissen over thema’s en de houdingen die ze leuk vinden.
Tieneryoga
Tieners van 11 t/m 16 jaar gaan meer de diepte in tijdens tieneryoga en doen yogahoudingen bij voor hun belangrijke thema’s: vriendschap, liefde en geluk. De tieners starten actief en eindigen met ontspanning.
Workshops
Naast de lessen zijn er verschillende workshops, bijvoorbeeld aan zee, voor ouder en kind samen en met een wobbel. Deze zijn ook voor peuters!
Yogasmiley vindt het belangrijk dat kinderen zich gezien en gehoord voelen, hier wordt dan ook voor gezorgd in de lessen en workshops. Kinderen leren op hun ademhaling te letten en met lastige situaties om te gaan. Yoga kan je kind rust bieden, zelfvertrouwen geven of zorgen voor betere slaap. Hoe fijn is dat?!
Voor meer informatie en het volledige aanbod klik je op de roze button. Hier kun je je ook aanmelden voor een proefles.
Tip: bij Yogasmiley kun je ook leuke yogafeestjes geven!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Yogasmiley
Sisalbaan 13
2352 AZ Leiderdorp
Openingstijden
Prijs
klik door naar de website via de roze button op deze pagina voor alle actuele prijzen en proeflessenToon op kaart
Meer inspiratie


Mini Jumpin’
Springen voor de allerkleinsten op vrijdagochtend bij JUMPIN' Noordwijk, tof! Fijne koffie voor de ouders
Best wel jammer als…(12+)
Een voorstelling voor tieners in de Leidse Schouwburg over de angst iets te missen.
Lammetjes bij ’t Geertje
Er zijn weer lammetjes bij Boerderij 't Geertje! Kom je ook een flesje melk geven en knuffelen?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek Het Virtuorium in Leiden
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
11 gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!
Wij zijn dól op buiten- en natuurspeeltuinen. We hebben 11 héle leuke in Leiden en omgeving op een rij gezet. Heel veel speelplezier!
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!